Teplice Plaza - HotelTeplice Plaza - Hotel
Teplice Plaza - Hotel, Penzion
Teplice Plaza - Hotel, Penzion - Rezervace
  • slide
  • slide

Nabídka pokojů

Vybavení standartního pokoje

 

Apartmán o rozloze 108m² má obývací pokoj, moderní kuchyň, dvě ložnice s vlastními koupelnami, WC pro hosty a u každého apartmánu je balkon či lodžie. Všechny apartmány mají vlastní klimatizaci. V jedné ložnici se vždy nachází velká dvoulůžková postel, ve druhé pak dvě samostatné postele. Kuchyně jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou, dotykovou elektrickou varnou deskou, pečící i mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a rovněž kompletní sadou nádobí pro 6 osob. (hrnce, talíře, skleničky, příbory...) Obývacímu pokoji dominuje luxusní sedací souprava a konferenční stolek. Součástí salónu je rovněž jídelní stůl pro 6 osob. Samozřejmostí vybavení je telefonní linka, televizor s 15 satelitními stanicemi, připojení k internetu a trezor. Balkón/terasa pak nabízí příjemné posezení.

Apartmány jsou primárně určené čtyřčlenným rodinám, do jednotlivých pokojů lze navíc zajistit dětskou postýlku. 

Vybavení VIP pokoje

 

Pro náročnou klientelu nabízíme VIP apartmány o rozloze 180m² a 70m². Apartmány se nachází v posledním 6.patře, kde mají hosté soukromou terasu kolem celého hotelu a mají tak jedinečný výhled na celé město.

Tyto apartmány jsou vybaveny stylovým masivním nábytkem a kvalitními textiliemi.
Větší VIP apartmán má dvě ložnice s vlastními koupelnami, salón a prostornou kuchyň.
Menší VIP apartmán je řešen podobně, salón je spojen s kuchyňským koutem, je tu jedna ložnice s dvoulůžkovou postelí a samostatná koupelna s toaletou.